BİLGİSAYAR İŞLETMENLİK KURSU

alperegitim

KURS DETAYLARI

ADANA BİLGİSAYAR İŞLETMENLİK KURSU

 •  
EĞİTİM VE İÇERİK

Windows 10 – Word 2013 – Excel 2013 – PowerPoint 2013 – Donanım dersleri verilmektedir.

Adana bilgisayar işletmenlik Kursu ya da Temel Bilgisayar Kursu olarak adlandırılan bu kurs günlük hayatımızda tüm sektörlerde ve artık hayatımızın her alanında kullanılan bir eğitim olma özelliği taşımaktadır. Şüphesiz ki bilgisayar bilmek veya kullanmak aynı cep telefonu kadar önemli bir ihtiyaçtır. Artık günümüzde herkes bilgisayar bilmesi gerekmektedir.

İster özel sektör alımlarında, KPSS atamalarında, isterseniz kamu kurum alımlarında ve kamu kurumlarında birim değiştirme ve görevde yükselme için sorulan bilgisayar işletmenlik sertifikası bu kurs sonunda alacağınız (Bilgisayar İşletmenlik Kursu) sertifikadır.

Adana bilgisayar işletmenlik kursu eğitimimiz son sürüm programlar üzerinden işlenerek Windows 7-10 ve ofis 2013 (Microsoft Word ve Microsoft Excel) programları üzerinden gösterilmektedir

Bilgisayar kursumuzda hiçbir şekilde not alınmamaktadır. Notlar kursumuz tarafından öğrenciye verilmektedir. Böylelikle kursiyerlerimize uygulama ve temel bilgisayar kullanımı beceri alışkanlıklarına daha fazla zaman ayrılmış olmaktadır.

Ayrıca kursumuzda verilen Microsoft Excel eğitiminde işinize yarayacak ve ileri excel düzeyinde eğitim verilmektedir. Excel eğitiminde öğreneceğiniz formüllerden bazıları (temel matematik formülleri, toplama, çıkarma, bölme, çarpma formülleri, ortalama alma, en büyük ve en küçük değer bulma, eğersay, eğer, ve, yada, düşeyara, yatayara, etopla, çoketopla, bağımsız değerler, metinsel formüller, grafik, özet tablo, veri doğrulama  v.s.)

Adana Bilgisayar İşletmenlik kursunu grup olarak alabileceğiniz gibi aynı zamanda online (uzaktan eğitim) ve özel ders şeklinde de kurumumuzdan alabilirsiniz. Böylelikle bilgisayar kursu eğitiminizi daha kısa sürede tamamlanmaktadır. Bu tür bilgisayar işletmenlik kursu eğitimleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

EĞİTİM SÜRESİ

Bilgisayar Kursumuz 2 Ay sürmektedir.

Hafta içi gündüz

Hafta sonu

Hafta içi akşam gruplarımız mevcut.

Kurs saatlerimiz dönem dönem değişmektedir. Saatler konusunda eğitim departmanı ile görüşebilirsiniz.

DENEME DERSLERİNE SİZLERİ DAVET EDİYORUZ.

Ayrıca uzaktan eğitim seçeneğimiz bulunaktadır.

Vereceğimiz eğitim linklerine sınırsız süreli erişim hakkınız vardır.

Uzaktan eğitim seçeneği ile 3 hafta içeresinde sertifikanızı alabilirsiniz.

Özel ders şeklinde eğitim imkanımız mevcuttur. 

SERTİFİKA VE GEÇERLİLİK

8 haftalık kursun sonunda öğrencilerimiz MEB tarafından düzenlenen sertifika sınavı neticesinde

MEB ONAYLI

E DEVLETTE SORGULANABİLİR

160 SAAT SÜRELİ

Resmi bir sertifika alacaktır.

Alacağınız sertifika Uluslararası geçerliliğe sahiptir. Ayrıca tüm memurluk alımlarında istenen sertifikadır. Kâtiplik alımlarında da bu belgeyi kullanabilirsiniz.

SERTİFİKALARIMIZIN GEÇERLİLİK SÜRESİ ÖMÜR BOYUDUR.

Sınavlarda başarı oranı %100 dür.

NOT: Ayrıca daha kısa sürede belge ihtiyacı olan öğrencilerimiz için geçerli ön belge öğrencilerimize verilmektedir. Bu konuda öğrencimize destek olmaktayız.

Adana en kısa sürede en sağlam belgeyi alma imkânı sunuyoruz.

SINIFLARIMIZ 15 KİŞİLİK VİP SINIFLAR

Bilgisayar işletmenliği kursu verdiğimiz derslik kontenjanlarımız 15 kişilik vip sınıflardır. Kontenjan sayısı üzerine çıktığımız an hemen yeni grup planlaması yapıyoruz. Sınıf kontenjan sayısı 15 üzerine çıktığı zaman eğitmenlerimizin öğrencilerimize sunacağı hizmetlerin kalitesinin düşeceğine inanıyoruz. Kendinizi elit hissedeceğiniz rahat güvenli sınıf ortamını sunuyoruz. Düşük kontenjan sayesinde eğitmenlerimiz kursiyerlerimiz ile daha rahat ilgileniyor ve içerikli kaliteli bir eğitim sunuyor. 

Tüm sınıflarımız projeksiyon sistemleri ile desteklenmektedir.

EĞİTMEN

Eğitmenlerimiz hepsi alanlarında uzman lisans mezunu en az 15 yıllık deneyime sahip eğitmenlerdir. Kayıt esnasında eğitmenlerimizin diplomaları ve uzmanlık alanları ile ilgili belgeler öğrencilerimize sunulacaktır.

Sizlerde kayıt yaptıracağınız bu taahhütte bulunan kurumlardan bu diploma ve uzmanlık belgelerini görmeyi talep ediniz. 

EĞİTİM GARANTİSİ

Bilgisayar işletmenlik kursuna kayıt yaptıran tüm öğrencilerimize %100 öğrenme ve memnuniyet garantisi veriyoruz. Gerektiğinde kursiyerlerimiz talep ederse ücretsiz ders tekrarı imkânı sunuyoruz. 1 yıl içerisinde ücret ödemeden tekrar edebiliyorlar.

BİREBİR DERS PROGRAMI

Gerektiğinde bilgisayar kursuna kayıt yaptıran tüm öğrencilerimize bire bir özel ders programı uygulayarak diğer öğrencilerimizden geri kalmasının önüne geçiyoruz.

KURS ÜCRETİ VE ÖDEME ŞEKLİ

Kurs ücretimiz 500 TL

Elden 2 taksitte ödeme imkânı

Kredi kartına 6 ay taksit imkânı

ÖNEMLİ: Zaman en kıymetli hazinedir. Para ile satın alınamaz. Doğru tercih zaman ve para kaybınızı önler.  Sözümüz senettir. Vaat ettiğimiz her konunun arkasındayız. Karar verirken dikkatli araştırıp kurumun başarılarını kazandırdıklarını görüp kurumu görüp o şekilde karar veriniz.

Uçuk vaatlerde bulunup gerçek dışı kazanımlar sunan kurumlara itibar etmeyiniz.

ÖNEMLİ: Her hizmetin bir bedeli vardır. Bedelini karşılamayan hizmetten kalite beklenemez ücret karşılaştırması yaparken lütfen bu hususu dikkate alınız.

Kursların vaatleri ile kurs ücretini karşılaştırıp o ücrete o vaatlerin gerçekleşemeyeceğine dikkat etmenizi tavsiye deriz. 

KURS SONUNDA KAZANIMLARIMIZ
 • Bilgisayar teknolojisinin temel kavramlarını kullanarak, temel seviyede bilgisayar donanımlarını ve işletim sistemi bileşenlerini kullanır
 • Güvenli internet ve eposta yazılımlarını kullanarak e-posta işlemlerini yapar.
 • Kişisel verilerin güvenliğini sağlamaya yönelik tedbirler alır.
 • Kelime işlemci yazılımıyla belge oluşturarak, menüleri ve ikonları kullanarak oluşturulan belgeyi düzenlemeyle ilgili bilgi ve becerileri kazanır.
 • Elektronik tablolama yazılımıyla hesaplama tablosu oluşturarak, menüleri, ikonları, formülleri kullanarak tablolar oluşturur ve oluşturulan tabloları biçimlendirmeyle ilgili bilgi ve becerileri kazanır.
 • İstenilen işe uygun, içerik ve görselliğin bütünlük sağladığı dinamik sunular ve fotoğraf albümü oluşturmakla ilgili bilgi ve becerileri kazanır
ALPER EĞİTİM KURUMLARI AİLESİ OLARAK

Beraber seviniyor gururlanıyoruz. Beraber üzülüyoruz. Ama sonunda hep birlikte övünüyoruz. Sizleri de Alper eğitim kurumları ailesin bir üyesi olmaya davet ediyoruz. Birlikte nice sevinçler yaşamak ve başarılar kazanmak için sizleri ailemize bekliyoruz.

Bu süreçte karşılaşılacak bütün adımları biliyoruz. Kendimizden eminiz. Bizleri tercih eden öğrencilerimizi süreçteki her adımdan bilgi sahibi olacaktır. Sizlere en doğru en sağlam eğitimi sunmanın sözünü veriyoruz.

ALPER EĞİTİM KURUMLARINI NEDEN SEÇMELİYİM
 • 1999 yılından bugüne MEB bakanlığına bağlı 23 yıldır faaliyet göstermekteyiz.
 • Kursumuz eğitmenleri alanlarında uzman, bölüm mezunu en az 15 yıllık tecrübeye sahiptir.
 • 23 yıllık faaliyet döneminde Binlerce öğrenci mezun ettik.
 • Ticaretten önce Eğitimi önceliğimiz kıldık.
 • Uçuk vaatlerde bulunup öğrenciyi yanıltan gerçek dışı bilgilendirmeler yapmadık.
 • Uygulamasını anlatmadığımız içeriğini göstermediğimiz konu ve uygulamaları vaat etmedik.
 • Ders notlarını ve dokümanları ücret talep etmeden öğrencilerimize sunuyoruz. Not aldırıp zaman kaybettirmiyoruz.
 • Bilgisayar başında uygulamalı bir eğitim sunuyoruz. En güncel sürümleri öğretiyoruz.
 • Öğrencilerimize kursun sonunda referans oluyoruz.
 • En kısa sürede en hızlı ve güvenilir belge imkânı sunuyoruz.
 • Bilgisayar kursunda öğretilen konular onlarca uygulama ile pekiştirilmektedir.

Curriculum

Adana Bilgisayar İşletmenlik Kursu

Bilgisayar İşletmenlik Kursunda windows, word, excel, powerpoint ve donanım dersleri verilmektedir. Kurs sonunda Milli Eğitim Bakanlığının yapmış olduğu yazılı ve uygulama sınavına girmeniz gerekmektedir.

Adana Bilgisayar İşletmenlik Kursu

Adana bilgisayar kursu, Seyhan bilgisayar kursu, Çukurova bilgisayar kursu, Yüreğir bilgisayar işletmenlik kursu, Sarıçam bilgisayar kursu Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) onaylı 160 saatlik e-devlette görüntülenebilir barkodlu sertifika. KPSS de ve tüm memurluk atamalarında ve görev değişikliğinde geçerlidir
× Sitemizde Bulunmayan 1000 Ayrı Meslek Dalında E-Devlet Onaylı Sertifikalar için İletişime Geçin
Call Now ButtonŞimdi Ara