Grafik Tasarım Kursu

alperegitim

KURS DETAYLARI

– Coreldraw arayüzü – Araçlar ve kullanımları – Araç çubukları ve kullanımları – Text (Metin) işlemleri – Resim ekleme ev işlemleri – Path (Yol) çizimleri – Logo çalışmaları, Broşür-El ilanı çalışmaları – Kurumsal kimlik çalışmaları

Corel Fimasının Draw (Çizim) isimli vektörel çizim ve sayfa tasarımı programıdır. Ülkemiz reklam ve tasarım piyasasında geniş bir kullanıma alanına sahiptir. Matbaalar, Dijital Baskı Merkezleri, Kopyalama Merkezleri, Tekstil Atölyeleri ve Bir çok firmanın kendi grafik departmanında kullanılmaktadır. Logo , desen, style ve illüstrasyon çizimleri yapılabilir. Etiket, kartvizit gibi küçük ebatlı işlerden billboard, araç veya bina giydirme gibi dev ebatlı işler yapılabilir. Fatura irsaliye gibi işlerden katalog, broşür, dergi veya kitap gibi çok sayfalı işler rahatlıkla yapılır.

Konusunda uzmanlaşmış sahada aktif olarak çalışan öğretmen kadromuzla öğrencilerimize çizim ve tasarım derslerini uygulamalı olarak öğretmektir. Çizim derslerimiz bire bir özel ders olarak verilmektedir. Mezun olan öğrencilerimiz çalışma hayatına başladıklarında karşılaştıkları problemlerle ilgili olarak öğretmenlerimizden ücretsiz olarak destek alabilirler. Kursumuz kurulduğu yıldan bu yana edindiği 18 yıllk tecrübe ile sizlere en iyi eğitimi vermek için çalışmaktadır. Her geçen gün teknoloji ilerlemektedir ve yeni programlar çıkmaktadır. Kurum olarak bizde bu yenilikleri takip ederek sizlere son çıkan programların eğitimlerini vermekteyiz. Maddiyattan ziyade bizim için eğitim ve öğrenci ön plandadır. Eğitimini herhangi bir nedenden dolayı yarım kalan veya tam alamayan öğrencilerimize eğitimi baştan alabilme imkanı sağlanmaktadır. Eğitim programınızın dışında her türlü sorularınızı eğitmenlerimiz içtenlikle yanıtlayacaktır. Konusunda uzman, tecrübeli öğretmenler siz öğrencilerimize en iyi eğitimi vermek için çalışmaktadır.

× Sitemizde Bulunmayan 1000 Ayrı Meslek Dalında E-Devlet Onaylı Sertifikalar için İletişime Geçin
Call Now ButtonŞimdi Ara