ON PARMAK KLAVYE KURSU

alperegitim

KURS DETAYLARI

ZABIT VE İCRA KATİBİ OLMAK İÇİN DOĞRU ADRES ALPER EĞİTİM KURUMLARI
Alper Eğitim Klasiği Bu Yılda Devam Etti

Zabıt ve icra kâtibi olmak için 10 parmak klavye kursumuza başvuran 385 öğrencimizden 298 öğrencimiz girdikleri sınavlarda 90 kelime ve üzeri yazma başarısı gösterdi. 42 öğrencimiz kâtip olma başarısı gösterdi 19 öğrencimizde yedek sıralamaya girme başarısı gösterdi. 58 öğrencimiz 140 kelime ve üstü yazma başarısı gösterdi. 1 öğrencimiz ADANA Bölge idare mahkemesi adalet komisyonunda 168 kelime yazarak 2. Olma başarısı gösterdi.

ON PARMAK KLAVYE KURSU EĞİTİM VİDEOMUZ
adana on parmak kursu
on parmak klavye
SINAV ÖNCESİ 15 GÜNLÜK 10 PARMAK KLAVYE KAMPI

On parmak klavye kursu öğrencilerimizi adalet bakanlığı ilanı çıktıktan sonra 15 gün boyunca kampa alıyoruz. Adalet bakanlığı tarafından geçmiş yıllardaki metinler ve son hafta açıklanan gerçek metinler üzerinden denemeler ve hız yarışmaları düzenliyoruz. Bu sayede öğrencilerimiz metinleri tanıyor. 10 PARMAK KLAVYE kampında öğrencilerimiz hızlarını artırıyor.

ÜCRETSİZ SINAV DANIŞMANLIĞI

10 parmak klavye kursuna kayıt yaptıran tüm öğrencilerimize; Zabıt ve İcra kâtipliği noktasında 23 yıllık tecrübe ve birikim ile en doğru istatistiki çalışmalar yaparak öğrencilerimizin kpss puanı  – klavye düzeyini – geçmiş yıllar başvuru sayılarını dikkate alarak nokta atışı tercih yapacak şekilde en doğru yönlendirmeyi yaparak tercih yapmasını sağlıyoruz.

TÜRKİYE VE ADANA GENELİ 10 PARMAK KLAVYE HIZ YARIŞMALARI

Sınav öncesi bakanlık tarafından yayınlanan metinler üzerinden gerçek sınav ortamında öğrencilerimize on parmak klavye hız yarışmaları düzenliyoruz. Bu sayede öğrencilerimiz gerçek sınav ortamını yaşıyorlar. Rakipleri karşısında kendi hızlarını görebiliyorlar. Gerçek sınav ortamında yapılan bu deneme sayesinde rakiplerinden 1 adım önde sınava giriyorlar.

MÜLAKAT NOKTASINDA DESTEK

10 parmak klavye uygulama sınavında başarılı olup mülakata kalan öğrencilerimize ücretsiz mülakat teknikleri semineri düzenliyoruz.

BİRE BİR DERS PROGRAMI

Gerektiğinde 10 parmak klavye kursuna kayıt yaptıran tüm öğrencilerimize bire bir özel ders programı uygulayarak rakiplerinden geri kalmasının önüne geçiyoruz.

12 KİŞİLİK VIP SINIFLAR

Sınıflarımız vip sınıflar olup tüm dersliklerimiz projeksiyon sunumları ile desteklenmektedir. Sınıflarımızda kendinizi en rahat hissedecek şekilde oturma düzeni ile rahat sıkıntısız ferah ve güven içerisinde çalışmanıza olanak sağlıyoruz.

SERTİFİKA VE GEÇERLİLİK

On parmak klavye kursuna kayıt yaptıran tüm öğrencilerimiz kursun sonunda MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ tarafından düzenlenen sertifika sınavı sonucunda bakanlık onaylı – 160 saat süreli – resmi e devlette sorgulanabilir belge almaya hak kazanacaktır. Bu belge ile adalet bakanlığı tarafından ilan edilen katiplik alımı başvurusu için istenen gerekli sertifikaya sahip olacaksınız.

Not. Bizden alacağınız bu belge katiplik alımında geçerli bir belgedir. Ayrıca alımlarda BİLGİSAYAR İŞLETMENLİK sertifikası istenmemektedir.

KURS SÜRESİ VE GÜNLERİ

Adana 10 parmak klavye Kursumuz 2 Ay sürmektedir.

Bizler 2 ay olarak belirtiriz fakat kursiyerlerimiz katip olana kadar 2 yılda geçse kursumuzdan faydalanmaya devam ederler.

Hafta içi gündüz

Hafta içi akşam

Hafta sonu gruplarımız mevcuttur.

Saatlerimiz dönem dönem değişmektedir. Saatler konusunda eğitim departmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

NOT: Ücretsiz deneme derslerimize davetlisiniz.

NOT: Kurs süresi 2 ay olarak belirtiriz fakat kursiyerlerimiz 2 yılda geçse katip olana kadar kursumuzdan faydalanmaya devam edebilirler. Rehberlik, tercih, mülakat, hız yarışmaları konusunda öğrencilerimize desteğimiz devam etmektedir.

EĞİTİM GARANTİSİ

Adana 10 parmak klavye kursumuza kayıt yaptıran öğrencilerimize derslere düzenli katılmaları verilen ders uygulama ve ödevleri eksiksiz yapması halinde %100 garanti veriyoruz. Kurs sonun da eksiklik hisseden öğrencimize ücretsiz 2. Bir tekrar etme hakkı veriyoruz.

KURS ÜCRETİ VE ÖDEME ŞEKLİ

Kurs ücretimiz 500 tl

Elden 2 taksit şeklinde ödeme yapabilirsiniz.

Kredi kartına 6 ay taksit imkânı

ÖNEMLİ: Zaman en kıymetli hazinedir. Para ile satın alınamaz. Doğru tercih zaman ve para kaybınızı önler.  Sözümüz senettir. Vaat ettiğimiz her konunun arkasındayız. Karar verirken dikkatli araştırıp kurumun başarılarını kazandırdıklarını görüp kurumu görüp o şekilde karar veriniz. Uçuk vaatlerde bulunup gerçek dışı kazanımlar sunan kurumlara itibar etmeyiniz.

ÖNEMLİ: Her hizmetin bir bedeli vardır. Bedelini karşılamayan hizmetten kalite beklenemez ücret karşılaştırması yaparken lütfen bu hususu dikkate alınız. Kursların vaatleri ile kurs ücretini karşılaştırıp o ücrete o vaatlerin gerçekleşemeyeceğine dikkat etmenizi tavsiye deriz.

adana on parmak
KURS SONUNDA KAZANIMLARIMIZ
 • 10 parmak klavye kursu kursiyerlerimiz kurs sonunda en az 120 net kelime yazma becerisi kazanır.
 • Standart Türk klavyesi f klavyeyi tanır.
 • Standart Türk klavyesi f klavye üzerinden 10 parmak hızlı ve doğru yazma becerisi kazanır.
 • Klavye üzerinde 10 parmak doğru ve en hızlı yazma becerisi kazanır.
ALPER EĞİTİM KURUMLARI AİLESİ OLARAK

Katip olma hedefi ile yola çıkan tüm öğrencilerimiz ile süreci birlikte yaşıyoruz

Beraber seviniyor gururlanıyoruz. Beraber üzülüyoruz. Ama sonunda hep birlikte övünüyoruz. Sizleri de Alper eğitim kurumları ailesin bir üyesi olmaya davet ediyoruz. Birlikte nice sevinçler yaşamak ve başarılar kazanmak için sizleri ailemize bekliyoruz.

Katipliğe giden bu süreçte karşılaşılacak bütün adımları biliyoruz. Kendimizden eminiz. bizleri tercih eden öğrencilerimizi süreçteki her adımdan bilgi sahibi olacaktır. Sizlere en doğru en sağlam eğitimi sunmanın sözünü veriyoruz.

KLAVYE KURSUNDA NEDEN ALPER EĞİTİM KURUMLARI
 • 1999 yılından bugüne MEB bakanlığına bağlı 23 yıldır faaliyet göstermekteyiz
 • Kursumuz eğitmenleri alanlarında uzman, bölüm mezunu en az 15 yıllık tecrübeye sahiptir
 • 23 yıllık faaliyet döneminde yüzlerce öğrencimizi katip yaparak memuriyet hakkı kazandırdık
 • Alper eğitim ailesi olarak öğrencimizi bu sürecin sonuna kadar destekledik
 • Tercih dönemlerinde öğrencilerimizi yalnız bırakmayarak Yapmış olduğumuz en doğru istatistik çalışması ile öğrencimize en uygun adalet komisyonunu seçmesi konusunda rehberlik ettik
 • Ticaretten önce Eğitimi önceliğimiz kıldık.
 • Uçuk vaatlerde bulunup öğrenciyi yanıltan gerçek dışı bilgilendirmeler yapmadık
 • Öğrencilerimize kpss puanına göre en doğru tercih konusunda yönlendirdik.
 • Klavye modeli – yeterli olacak kelime sayısı vb konularda en doğru bilgiyi verdik.
 • Sınav dönemlerinde yaptığımız kamplar ile gerçek sınav ortamını öğrencilerimize sunduk
 • Türkiye ve adana geneli hız yarışmaları düzenleyerek öğrencilerimizin rakipleri karşısında durumlarını görmelerini sağladık
 • Türkiye’nin birçok adliyesinde derece yaparak kazanan mutlu başarılı öğrenciler mezun ettik

İletişim Formu

  Curriculum

  Adana on parmak klavye kursu

  Adana on parmak kursu, Seyhan on parmak klavye kursu, Çukurova f klavye kursu, Yüreğir 10 parmak klavye kursu, Sarıçam hızlı klavye kursu. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) onaylı 160 saatlik e-devlette görüntülenebilir barkodlu sertifika. Zabıt ve icra katibi olmak için bu kursa gelerek f klavye üzerinde klavyenizi hızlandırarak Adalet Bakanlığının zabıt katibi ve icra katibi alımlarına hazırlanarak başvuru da bulunabilirsiniz.
  × Sitemizde Bulunmayan 1000 Ayrı Meslek Dalında E-Devlet Onaylı Sertifikalar için İletişime Geçin
  Call Now ButtonŞimdi Ara